Sluníčka: 705 894 825
 Hvězdičky: 705 894 826
 Kometky: 736 500 467

O škole

Mateřská škola Prokopa Holého byla uvedena do provozu 5. 3. 1979. Je to dvoupodlažní, prostorná budova se třemi třídami a vlastní kuchyní. V každém patře budovy je jedna třída s hernou, sociálním zařízením pro děti a šatnou pro děti.Interiér školy je esteticky vyzdoben a obohacen dětskými pracemi, fotografiemi z akcí a života v MŠ - často obměňován.

Na každém podlaží je kancelář pro učitelky, šatna a sociální zařízení pro zaměstnance. Vedle hlavní budovy je část provozní, kde je kuchyň, sklady, šatna, sociální zařízení pro kuchařky a kotelna. V této části je i kancelář vedoucí učitelky.

Školka má vlastní kotelnu na plyn.

Přilehlá zahrada je dostatečně velká pro pohyb dětí a je vybavena nadstandardními dětskými prvky, včetně multifunkčního hřiště s mlhovištěm.

Školka je umístěna ve středu města, v těsné blízkosti parku s pěší dostupností k plaveckému bazénu a zimnímu stadionu, před vchodem je zastávka MHD, v blízkosti je Krajská knihovna, kulturní dům, pěší zóna kolem řeky se sportovišti, v těsném sousedství je základní škola

Blízkost krásného městského parku nabízí možnosti vycházek a her v přírodě.

Vzdělávací program je zaměřen na metody dramatické výchovy – učení se prožitkem.